Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől javulhattak...

Szerintetek ettől javulhattak a pattanásaim? :o

Figyelt kérdés
eléggé pattis szoktam lenni, rengeteg mindent kipróbáltam, nem segitett semmi. és egy hete eltűntek és azóta nincs is nagyon az arcomon. arra gondoltam, attól tünhettek el (bár lehet, hogy ez hülyeség), hogy nyugodtabb zenéket hallgatok. konzervatóriumba szeretnék menni, és mielőtt elmúltak a pattanásaim, előtte 1 héttel csak zongoradarabokat hallgattam...és tökre megnyugodtam tőlük :) mert amúgy rockot szoktam hallgatni..szóval szerintetek lehet, hogy ettől javultak a pattanásaim? köszi a válaszokat :)
2012. febr. 11. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom a stressz növeli a pattanások kialakulásának esélyét, és az is eléggé biztos, hogy a komolyzene nyugtató hatással van az emberre, ellentétben a rock-kal, főleg a denevér darálós szögek az arcban stílusúval.
2012. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én konzis vagyok! :D Melyikbe akarsz menni? :D

Egyébként, nekem van egy-két bevált módszerem a pattanások csökkentésére. Ha érdekel leírom. :)

F

2012. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ugyanoda megyünk. :) én szlovákiai vagyok, a pozsonyiba szeretnék menni :) gondolom te magyarban laksz..te hova szeretnél? :) azt nagyon megköszönném, ha irnál tippeket :)
2012. febr. 11. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a komoly zenét, zongorázom is, de pattanásaimat végleg csak a Vermix SZÁRÍTÓKEVERÉK tünteti el. Pozsony közel van és magyaro-on minden DM-szaküzletben lehet kapni. (drogéria Mark)Nem drága és nagyon jó! Próbáld csak ki! SZia
2012. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hm...kiszáritja? :/ sajnos érzékeny a bőröm, és nagyon száraz, főleg az ilyen időben a széltől. sőt annyira, h néha már foszlik a bőröm az arcomon, de a pattanásaim persze megmaradnak -.- azért köszi....ja, és mindig piros a fejem..pl. ha mosolygok, már attól olyan piros vagyok..már mosolyogni se merek lassan :D ha bekenem magam, akkor is látszik, h piros a fejem..aztán meg mindenki, h mit tettél magadra? 1 piros vagy xd de nem az adrenalin szintem miatt...

valaki vmi jó tanács? megköszönném! :-)

2012. febr. 16. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem. Én a Bartókba járok. :)
2012. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha száraz és mégis pattanásos a bőröd, akkor a VERMIXET csak a pattanásaidra tapogasd rá. Kozmetikus vagyok, ha gondolod írj a priváton
2012. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!