Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sotret-töl normális ha piros...

Sotret-töl normális ha piros az arcom, meg viszket a kezem, meg a lábam? 1 hete szedem a gyógyszert, napi 2x1 et.

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 12. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóban benne van, hogy bármilyen allergiás reakció (pl bőrkiütés, viszketés) esetén azonnal abba kell hagyni a gyógyszer szedését, és orvoshoz fordulni. Szóval hagyd abba a gyógyszert, és menj vissza az orvoshoz, aki felírta, és ő majd megmondja mi lesz.

Én már szedem majd 2 hónapja, bár kisebb dózisban, de nekem bőr és ajakszárazságon kívül semmi nem volt.

2012. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ,holnap felhívom az orvost,de viszont ép hogy csak látom a pirosodást az arcomon,meg nem vészesen viszketek. amugy neked bevált, 2 hónap alatt eltüntette?
2012. febr. 12. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

A legrövidebb kezelési idő is 3 hónap, de nekem sajnos közbejött egy műtét, ami miatt 2 hétig nem tudtam szedni. Plusz az én orvosom egy hozzászoktató kúrát javasolt kezdetnek, hogy mérsékelje a mellékhatások jelentkezését, szóval először csak minden másnap egy szem volt, aztán heti 5 szem, és most tartok a napi egy szemnél, aminél remélhetőleg nem kell több. Szóval nekem még legalább egy két hónapot szednem kell.

De egyébként attól függ, hogy mennyire durva a gond. Mivel te magas dózist kaptál, gondolom elég komoly a probléma, és annak általában több idő kell. Egyik barátomnak nagyon csúnya volt az arca, de tényleg irtózatosan. Ő másfél évig szedte, de azóta egyetlen pattanása sincs. Én is úgy érzem, hogy már javult, de azért még sajnos jönnek ki.

2012. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, hát sok sikert kívánok hogy te is meg szabadulj a pattanások-tól.Felhívtam a bőrgyogyászom,és írt fel krémet,azt mondta nincs semmi gond hogy pirosodik az arcom,meg hogy viszketek,még a szervezetem nem nagyon fogadta el a gyogyszert rendesen. de nyugodtan szedhetem tovább. Köszönöm a válaszodat.
2012. febr. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!