Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez végbélrepedés, vagy aranyér?

Ez végbélrepedés, vagy aranyér?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én nem érzek semmi fajta kitüremkedő dolgot ahogyan az aranyérre szokták mondani. És vér sincs jelen.

Csak székeléskor olyan mintha borotvát székelnék, szúr, fáj, aztán ha végeztem el is múlik. Ülésnél egyáltalán nem érzem, néha fekvésnél ha mocorgok van hogy érzem fáj, de ezt nem kívül érzem, hanem belül, de azért valahogy kitapintottam és éreztem hogy belül fáj. Tehát ez a seb, vagy legyen akármi is belül van.

Mit ajánlotok ez esetben?


2012. febr. 13. 06:28
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt még kifelejtettem hogy az egész úgy kezdődött nagyon viszketett egyik nap, aztán ez napokon át tartott. És utána jött ez a tünet, és a viszketés úgymond enyhült.

És gennyedzést se vettem észre.

2012. febr. 13. 06:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet belső aranyér, végbélrepedés is, de súlyosabb probléma is, menj orvoshoz.
2012. febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!