Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni bélféreg...

Mit lehet tenni bélféreg ellen? Az orvos vermox tablettát írt fel, de nem használt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Egy jó marék 20-25.dkg. magyar fokhagymát összetörsz péppé azt 0.5-1.liter langyosvízbe teszed kb.1.órát ásztatod (mennél töményebb annál jobb)úgy nyersen nem szabad főzni majd langyos oldattal egy jó nagy adag beöntést kell csinálni a fertőzöttnek.Az pedig tartsa vissza ameddig csak bírja oldaltfekve hogy jól járja át a beleket.Aztán had szóljon!Mind ezt meglehet ismételni. szükség szerint mellékhatás nincs de ez lerendezi a kukacokat az biztos.Vödör vagy valami legyen kéznél amibe eresztesz meg hogy megtudd nézni mi jött ki belőled megfogsz lepődni de azután nem lesz kukacod.
2012. febr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

13:06-os

Valóban ez pontosan így van! Még beutaló sem kell,ha elmész olyan szak rendelésre.

Nem tudom,hogy létezik-e még a fertőtő osztály.Ott biztos nem hagyják,hogy baj legyen és foglalkozni fognak veled.A széklet mintát is ők nézetik meg és amíg az eredmény nem

érkezik meg addig is bent tartanak és kapsz kezelést.

Nekem kisgyerekek koromban volt gilisztám,akkoriba falun laktunk és minden gyereket kezeltek kaptunk valami folyadékot és csak bilibe volt szabad kakálni.

Akkor még falun nem volt angól WC- az oviba, ez rég volt már ,,Most 46 éves vagyok.

2012. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Az eredeti whisky /min. 50 %-os/ a legjobb. Sőt már ha eleve ezt alkalmaztad volna........
2012. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Whiskey???
2012. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem a háziorvos, még a Vermoxot sem volt hajlandó felírni, mondván, hogy minek az nekem, honnan tudom, hogy ez abajom az veszélyes gyógyszer nem lehet csak úgy szedni! Mondtam, hogy kutyám van és ráadásul bent alszik velem. Hiába féreghajtózom folyamatosan sétánál könnyen összeszedheti újra, én meg tőle! Azt mondta nem írja fel, úgyhogy recept nélkül kellett kikérnem!
2014. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Veled alszik a kutya? De hát annyiból akkor te is újra és újra elkaphatod tőle... Amúgy az a vermox nálam semmit nem ért.
2014. febr. 4. 23:53
 17/17 anonim válasza:
nem velem csak az ágyam mellett egy kosárba de akkor is, az durva hogy nem írták ki
2014. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!