Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ekcéma súlyosabbik tünete...

Az ekcéma súlyosabbik tünete jelentkezett a testemen, kisebb-nagyobb foltok, közepén sárga pöttyök jelentek meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elképesztően elvagyok keseredve,mert a nyáron kezdődött először kötőhártya-gyulladással, majd, fényérzékenységgel, pollenallergiával,majd egy hajfestékváltás okozott csunya tréfát,ami súlyos szemgyulladást okozott,állandóan potyogott a könnyem,bedagadt a szemem. Már a gyógyszerekre azt hittem minden elmúlik. Mióta beállt a hideg újra előjött a kiütés a testemen.Voltam orvosnál, irt rá gyógyszert, de azt is hozzátette, hogy "TUDOM-E,HOGY MINDEZEKET SÚLYOSAN BEFOLYÁSOLJÁK A PSZICHÉS ÁLLAPOTOK"?!Az életmódomon semmit nem változtattam az utóbbi időben.Bár azt én is tudom,hogy sokkal lelkisebb vagyok,vannak dolgok,amik rendesen megéérintenek. Lehet ezeknek közük a kialakult problémámhoz? Irjon,aki volt vagy van ilyen helyzetben, mit tegyek?

2012. febr. 13. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem aromaterápiás borogatás szüntette meg az ekcémát, azt hiszem kamilla és levendula kellett
2012. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!