Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehetett enyhe "hipotermia"?

Ez lehetett enyhe "hipotermia"?

Figyelt kérdés

azért raktam idézőjelbe h jelezzem az enyheségét..

szóval az történt ma velem, hogy egyetem kicsit több mint 8 órát töltöttem el (4 órám volt) és iszonyú hideg volt végig minden teremben és nagyon fáztam... plusz az oda út és a visszaúton is nagyon fáztam. mikor hazaértem, éreztem hogy kicsit jobb h már melegbe vagyok, de képtelen voltam felmelegedni. és ahogy mozogtam szobáról szobára izsonyaúan rázott a hideg... jah és mikor hazaértem észrevettem h lila volt kicsit a térdem..

a végtagjaim iszonyú hidegek, de ugyanakkor belül lángol az arcom... szóval elég érdekesen érzem magam.. most ágyban 3 takaróval 2 pulcsival vagyok már lassan egy órája, ittam egy forró teát és utána egy kis időveé éreztem h nem ráz a hideg..

jah és a suliba jól fel voltam öltözve, 2 pulcsi, derékvédő, és sál, és nagykabát...

mi lehetett velem? ennyire át lehet fagyni?


2012. febr. 14. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!