Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszerekkel tudom...

Milyen módszerekkel tudom magamból kihozni a 100%-ot tanulás területén? (néha amit megtanulok azt is elfelejtem . ) Főleg a teákban és gyógyszerekben bízom, de kiváncsi vagyok más technikájára is.

Figyelt kérdés
Légyszives a termékeket nevezzétek meg ! kösz mindenkitől!!
2009. jún. 3. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Bilobil kapszula az bevált ilyen szempontból, na meg a kávé és az energiaital minden mennyiségben. És próbálj valami más technikával tanulni, mert így a rövidtávú memóriádba teszed el az ismeretanyagot, ahonnét nem kerül át a hosszútávúba, hanem elveszik. Többször ismételd át, amit megtanultál. Pl. ha van 20 tételed, akkor 4-es blokkokban vedd át őket. Megtanulod az elsőt, aztán megtanulod a másodikat és átismételed az elsőt. Aztán jön a harmadik és utána az első és a második újfent. Így jobban rögzül, igaz hosszabb időbe is telik.
2009. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is valamilyen Ginkgo terméket ajánlok! Fontos hogy a termék "tiszta" legyen.
2009. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kávét, energiaitalt nem ajánlom, mert ezek nem túl egészségesek nagy mennyiségben, és csak rövid ideig tartanak frissen/ébren. A gingko viszont az agyi ereket serkenti mellékhatások nélkül. Ja, én voltam az előző hozzászóló is.
2009. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!