Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak? Az...

Nem tudom mit csináljak? Az elmúlt másfél évben valahogy más vagyok, a tanulás értelmében, egyre lustább. Eddig érdekelt mindent, az első vizsgára elmentem, és már az első két hétben letettem a vizsgáimat.

Figyelt kérdés
De mióta koleszos vagyok, ez nem azt jelenti hogy mindig bulizok, egyre inkább lustább. A vizsgáimat addig tológatom mig el nem jön az utolsó alkalom. És akkor meg azon parazok, hogy nem sikerül. Amugy nem vagyok hülye, mert csak 4-5 vannak egyetemen. Nem tudom, hogy mi változott bennem.
2010. máj. 26. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát a közeged. Sokaktól hallottam már, hogy a kollégium mindenre való hely, csak tanulásra nem. Ha az veszi körül az embert, hogy társaság, ide menni, összeülni, stb. abban az atmoszférában nehéz leülni és koncentrálni, tanulni hosszú időn át. Velem az internet tette ezt. Amíg nem volt netem, tanultam rendesen, most meg? Viszgaidőszak van, 2 nap múlva szigorlat, én meg itt a GyIKen pazarolom az időmet.... Az önuralmaddal van a gond, meg nekem is. Javaslom menj el egy könyvtárba, ott csak tanulni tudsz. Én is azt tenném, csak sajna ágyban fekszem, mert valami vírus ledöntött. Jó vizsgákat mindkettőnknek :-)
2010. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!