Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a hashajtóról?

Hogyan szokjak le a hashajtóról?

Figyelt kérdés
Augusztus óta szedek enyhe hashajtót repedés miatt. Mikor begyógyul és nem veszem be a gyógyszert, reggel rettegve megyek wc-re, mi van ha megint kemény lesz és újra kireped. Már annyira bennem van ez a félelem, hogy ha nem kemény akor is kireped ha nem veszem be a gyógyszert. Mikor este beveszem, akkor tudom, hogy reggel jó lesz az állaga. Bocs, hogy ilyen dolgokról írok. De már kétségbe vagyok esve. Tegnap este csak fél adag gyógyszert vettem be,hát újra kirepedt a végbelem. Nem tudom mi tévő legyek. Nálam ez már szerintem pszichésen működik. Kérem valami tanácsot adjatok. Persze figyelek, hogy sok folyadékot igyak, meg rostos táplálkozás. De mégis ez van.
2012. febr. 17. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
egyél szilvalekvárt gyógyszer helyett, azt mondják hashajtó hatása van. vagy nemtom, keress rá neten, természetes dolgokra. azokat edd.
2012. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esténként keverj egy-két evőkanál lenmagot joghurtba, és edd meg. Ez ártani biztos nem árt, de meglesz az eredménye.
2012. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De már tól vagyok a természetes módokon, szilvalekvár és joghurtos szezmámmag is megvolt. Nem vált be abból a szempontból, hogy nem volt biztos a hatás. A tablettánál meg tudom, hogy reggel tuti jó lesz. Bennem van egy félsz, hogy ha nem veszem be este akkor reggel fájni fog a wc-zés. Ez itt inkább a fő gond, hogy már a reggeli ürités kimenetelét a gyógyszertől teszem függővé.
2012. febr. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!