Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ropogó térdekkel szabad...

✮ʝօк&# kérdése:

Ropogó térdekkel szabad naponta különböző guggolóedzéseket végezni?

Figyelt kérdés
A bal térdem roppan minden egyes behajlításnál, kiegyenesítésnél nem. Ezt kb. 2 éve figyelem meg, de pl a jobb vállam már nagyon nagyon rég óta ropog vállkörzésnél, a bal pedig sehogy sem, bármilyen feladatot végzek. 15 éves vagy és nem szeretném tönkretenni a térdemet sem a vállamat, ezért kérdem, mit ajánlatos tenni? orvos nem látta, annyira nem gondolom komolynak
2012. febr. 18. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

ha szabályosan csinálod a guggolás, akkor a térded nem terhelődik annyira, hogy baj legyen belőle, de 15 évesen gondolom fingod sincs róla milyen az a szabályos guggolás (15 évesen nekem se volt).


nézz utána ennek. esetleg elmehetnél egy kettlebell instruktorhoz, hogy rosszak az izületeid, és ha jó szakembert fogsz ki, akkor kis súlyokkal szépen meg erősíti neked.

2012. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindent elkövetek, hogy szabályosan hajtsam végre a guggolást, és van fingom róla mert a Fegyencedzést és a Meztelen harcost is végigolvastam, de a lábfejemet milyen irányba kell tartanom arra nem tudtam rájönni, úgyhogy a számomra kényelmes pozícióban hajtom végre az egylábas guggolást.
2012. febr. 18. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!