Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most boxoltam elsőnek és...

Most boxoltam elsőnek és nekem kellet kiválasztani és nagyon-nagyon nagy ütéseket kaptam be a mellkasomba/gyomorszájamba/bordáimba és nagyon fáj az egész hasam/mellkasom de főleg a bordáim ha tüsszögök vagy köhögök akkor majdnem "elkönnyezek"?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy minél előbb megszünjenek a fájdalmaim? ráadásul elkezdtem kondizni és már 1fekvőtámasz nem tudok lenyomni vagy 1súlyt felemelni meg szinte semmit nem tudok sőt még levegővételnél is vannak erős fájdalmaim. Röviden mit csináljak hogy gyorsabban elmúljanak a fájdalmak és hogy tudnám kiküszöbölni hogy újra ilyen "sérüléseket" szerezzek? mert még mindig akarok boxolni
2012. febr. 18. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak úgy fog megedződni, ha minél többet ütnek.
2012. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!