Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítesz kiválasztani melyikek...

Segítesz kiválasztani melyikeket szedjem?

Figyelt kérdés

Szóval, a választási lehetőségek:

-Everyone multivitamin

-365+ Vitamin-fogyókúrázóknak

-365+ Vitamin-vegetáriánusoknak

-Calcium (pezsgőtabletta)

-LadeeVit(?) vitamin-terheseknek.


Csak fogyókúrázom, szóval kéne..:) 13 éves vagyok.: D Köszönöm.


2011. júl. 8. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem a mozgást és az egészséges táplálkozást válaszd... és vmi multivitamint.
2011. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindkettőt teszem, édességet már 2 éve nem ettem. De azért kéne mellé kiegészítés.:D
2011. júl. 8. 22:10
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem kérem, nem fogok 4000 forintot költeni erre.
2011. júl. 9. 10:54
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem tetszik?


Több mint 3 hónapra elég. 1 hónapra 1000Ft szerintem nem sok.

2011. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
havi 2000 a zsebpénzem, szóval tényleg köszönöm, de nem vitaminra fogom költeni, ha már amúgy is van..
2011. júl. 9. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Oké, de megnéztem az 1. vitamint és 3500Ft a neten. Szóval nem értem, hogy akkor az hogy jöhet számításba?


Amúgy a felsoroltak közül én az első kettőt tartom a legnormálisabbnak.

2011. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már szedsz vitamint, minek akarsz még egy faját enni? Ha a fogyásodat akarod segíteni, akkor ne vitamint vegyél. A sok zöldség, a napi legalább fél óra-óra minél intenzívebb testmozgás, és a napi 2-3 liter folyadék (kalóriamentes!) az amivel jól, és tartósan lehet fogyni. Nem is kell mellé vitamin, mert a változatos zöldségfogyasztás pótolja, mind a nyomelemeket, mind a vitaminokat. sovány húst egyél a zöldség mellé, és a szénhidrátot (vagyis kenyeret és tésztaféléket) is minimalizáld.


A fogyitabletták felejtősek, de például az articsóka-tablettát szedheted, serkenti az anyagcserét. A spirulina-kapszulát/tablettát is szokták ajánlani, de azt inkább kérdezd meg dokiól, vagy a bioboltban, nem biztos hogy ilyen fiatalon szedned kellene.

Még jó az is, ha a napi folyadékbevitelen felül, valami gyógyteát is iszol, erre nem írok bővebbet, mert elég nagy a választék, valami anyagcseregyorsítót (ne hashajtó hatásút!)vagy méregtelenítőt, de ezeket fajtájuktól függően csak bizonyos ideig lehet inni. Zöld teát nyugodtan ihatsz, ízesítés nélkül, ugyan úgy mint a gyógyteákat, főleg ha nem pörget meg (nekem sajnos megnöveli a pulzusomat, de ez ember függő), a többi gyógyteáról, teakeverékről kérj a boltban tanácsot.

Deegészen biztos hogy nincs szükséged még több vitaminra, a terheseknek valót helyből felejtsd el, a calciumot se kéne, és ha nem eszel vega módon, akkor arra sincs szükséged. Egyedül a fogyókúrázóknak valóban látok értelmet, de inkább a fenti módszert próbáld.


Eredményes fogyást! :D

2011. júl. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia. Nem ez volt a kérdés, de köszönöm, tudom, hogyan kell fogyókúrázni.


Utolsó előtti...hagyjuk, gondolkozz egy kicsit:D

2011. júl. 12. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudom mit kérdeztél, és pont azért írtam, mert NEM plusz vitaminokra van szükséged.

Súlyos következményei is lehetnek annak ha túladagolsz egy vitamint, vagy nyomelemet, arról nem is beszélve hogy a túl sok, nem az étellel bevitt vitamin hátráltat a fogyásban. Konkrétan hizlal.


A kérdésedre így konkrétan válaszolva tehát: egyiket sem.

Mivel pedig ezzel nem jönnél ki a vízből, kiegészíteném: válassz valami anyagcsere javító készítményt.

2011. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!