Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs izzadságszagom mégis...

Nincs izzadságszagom mégis iszonyatosan izzadok és ezt anyukámnak is mondtam már de kinevetett és nem akar orvoshoz vinni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb.12-13 éves korom óta iszonyatosan izzadok.

nem segít se az aloe vera,rexona,fa,balea,S.A.,plusz még rengeteg kisebb márkájú se.Annyira rossz,hogy nem vehetem le a pulcsimat se télen se nyáron mert egy hatalmas folt van a hónaljamon.Annyira irígylem a többieket.

Hogyan lehetne ezen változtatni?Vagy hogy győzzem meg róla anyát hogy mennyünk orvoshoz mert érzem hogy ez nem normális..Kérlek szépen segítsetek!

14/L


2012. febr. 20. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Próbáld meg a Nivea 48 órás dezodort.
2012. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már a Garnier Mineral 48 órásat is próbáltam
2012. febr. 20. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Normális, hogy izzadunk és én pont nem javasolnék semmi dezodort, mert sok nehézfémekkel és hormonokkal nyomja el az izzadást, aminek csúnya következményei lehetnek, pláne egy fejlődésben lévő szervezet esetén. Ne hordj műszálas cuccokat. Amíg nincs izzadságszagod, addig ne parázz azon, hogy mekkora folt van a blúzodon. A stressz is izzaszt, úgyhogy ne stresszelj semmin és kezdj el sportolni. Anyukáddal amúgy egyetértek meg szerintem ki is nevetne az orvos, ha ilyennel mész.
2012. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Solutio Antisudorica-t gyógyszertárban vehetsz, a legjobb izzadás ellen. Előttem szólónak sok mindenben igaza van, de én megértem, hogy kellemetlenül érzed magad.
2012. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha olyan nagy fokú az izzadás, tényleg jobb lenne orvoshoz menni.
2012. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!