Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? 38 napra...

Félénk lány kérdése:

Mi lehet a bajom? 38 napra jött meg és már 3 hete meg van! A mellemből viz színű folyadék távozik, ha megnyomom! Most 22 éves vagyok! Még nem voltam terhes!

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hormonprobléma lehet, elképzelhető, hogy prolaktin. De mivel nem vagyok orvos, és tudnod kell, hogy itt senki sem az, ezért az lenne a legfelelősebb döntés, ha elmennél egy rendes orvoshoz, és nem játszanál az egészségeddel.

Itt a válaszát mindenki az előzetes tapasztalatai alapján írja, de mivel az emberi test nem gép, ami egyszer ezt jelentette, az máskor mást is jelenthet, amihez egy laikus nem ért. Úgyhogy nyomás egy nőgyógyászhoz, utána pedig egy endokrinológushoz!

2012. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Csak az a bah,hogy kicsit félek!
2012. febr. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!