Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A komplex felülvizsgálati...

A komplex felülvizsgálati kérelmet hova kell beküldeni? Budapest.

Figyelt kérdés

Megkaptuk a levelet, hogy lehet kérvényezni a felülvizsgálatot, ami papírt ugye vissza kell küldeni... De hova?? 8. kerület, Rákóczi úti lakos vagyok.. a levélben ez áll szó szerint: "a mellékelt nyilatkozatnak a lakó vagy tartózkodási helye szerinti illetékes NYUGDÍJBIZTOSÍTÁSI IGAZGATÁSI SZERVHEZ történő benyújtásával kérheti felülvizsgálatát".. de ennek mi a címe?:) Mert nincs feltüntetve sehova, google-ban meg semmit se találtam.. Most küldjem vissza oda, ahonnan ez a levél jött? (Nyugdíjfolyósító igazgatóság 1139 Bp. Váci út 73..??)

Nem tudom... így is elég ideges vagyok a felülvizsgálat miatt, most leszek 56 éves, 25 éves korom óta leszázalékolt vagyok, stroke-m volt, lebénult fél oldalam és azóta is érzéketlen a jobb karom, látáskiesésem van, magasvérnyomás, tachikardia, középsúlyos deresszió, sérv, stb.... :( Én nem az a kategória vagyok, aki megvette a rokkantságát.....


2012. febr. 22. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!