Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet lehet ettől?...

Véres széklet lehet ettől? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tavaly kétszer is voltam orvosnál, mert végbélrepedésem volt (ha jól emlékszem a betegség nevére). Kaptam rá kúpot, és paraffin olajat is. Szépen el is múlt, már nem véreztem wc-zés közben, nem is fájt.


Néha még előfordult, hogy kicsit véres volt a papír, ha véletlen túl erősen törölgettem, de ez is hamar elmúlt, egy-két napon belül.


Most viszont észrevettem, hogy élénk piros vérrel volt tele a wc miután elvégeztem a dolgom. Rendesen csöpögött belőlem, nagyon megijedtem! Az a furcsa benne, hogy nem volt kemény a székletem és nem is éreztem semmilyen fájdalmat sem közben, sem pedig utána.


Mitől lehet ez? Lehet megint végbélrepedés, csak nem érzem? Nagyon sok vér jött! Először azt hittem, hirtelen ilyen erősen megjött a menstruációm, habár nincs itt az ideje a dolognak. Aztán jöttem rá, hogy nem elölről, hanem hátulról csöpögött a vér...


Köszi a segítséget. :(


2012. febr. 23. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2012. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A végbélrepedés fájna, úgyhogy ez inkább belső aranyér lehet.
2012. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!