Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, holnapra fontos...

Mit tegyek, holnapra fontos volna, hogy elmúljon?!

Figyelt kérdés

Szerintem a menzán romlott kaja volt, és tegnap elkezdett tőle menni a hasam. Mit tehetnék, hogy holnapra elmúljon, vagy legalábbis d.e. 10-d.u. 3-ig ne kelljen wc-re rohangálnom? Nem nagyon lesz rá lehetőségem. Sajnos lemondani nem tudom!

Előre is köszönöm!



2012. febr. 24. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a menzán romlott a kaja, gondolom a fél iskola nem megy holnap suliba.

Vegyél be széntablettát.

2012. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor a járványos hányás-hasmenést kaptad el! Ha így van, akkor 1 nap alatt tünetmentes leszel! Én már megyek ki belőle! Beteg volt még a héten: öcsém, apám, férjem, lányom! Mindenki fél nap alatt meggyógyult!
2012. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, széntabletta, diétás kaja! (keksz, kamilla, főtt krumpli)
2012. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
elsőnek, holnap ki az aki egyáltalán suliba megy?
2012. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a háztartási keksz és a főtt krumpli tényleg jó, pluszban még tudom ajánlani a Smecta port. nagyon rossz íze van, de hatásos
2012. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 vespana válasza:
igyál hűtőhideg coca - colát a terhességem alatt én is elkaptam valami hasmenéses dolgot és mivel veszélyeztetett voltam nem vehettem be gyógyszert de bevállt!!!! A hűtőhideg coca cola jól megköti a hasmenést és az émelygést is megszünteti kortyonként idd akkor hatásosabb .Valamint a gyógyszertárban lehet kapni Smecta nevű port vény nélkül gyerek gyógyszer de én is ezt szoktam venni kiváló és gyors a hatása!!!!
2012. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyedül vagyok itthon, nem mehetek sehova (így nem is akarok), ezért azokat tudom csak kipróbálni, ami van itthon, pl. keksz.
2012. febr. 24. 15:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor gondoljátok, hogy holnapra már semmi bajom se lesz? Tegnap még nem ment annyira, ma kezdett el jobban...
2012. febr. 24. 15:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül találtam itthon Smecta port, bevettem, az íze nem volt olyan rossz, egész tűrhető... Mennyi idő kell amíg hat? Ma még esetleg el tudok menni a kutyámmal sétálni sötétedés előtt? :$
2012. febr. 24. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:
olvasd el a benne lévő betegtájékoztatót, hogy hányszor vedd be egy nap:) de szerintem a sétáltatást halaszd inkább holnapra
2012. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!