Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elősegíteni/gyors...

Hogyan tudom elősegíteni/gyorsítani a növést?

Figyelt kérdés
10 cm-t akarok nőni max. 3 év alatt...és 1 év alatt 2 centit nőttem. hogyan tudnék ménnél hamarabb nőni?
2012. febr. 24. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy:(
2012. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vahid Ádam válasza:
Sajnos a választ nem tudom. De én kb 20-22 éves koromig... hogy is mondjam, zűrös életet éltem. Aztán később a gyermekem születése döbbentett rá, hogy nagy marha vagyok! Lényeg, hogy 180-at fordultam és onnantól máig is szinte szélsőségesen és rögeszmésen egészséges életet élek. Sport, étkezés, minden. Az egészségi és kedély állapotom az ok, hogy tök jó lett. De nem várt mellékhatás :) úgy 26-27 évesen újra elkezdtem nőni. De láthatóan. kinőtt cipők, kinőtt nadrágok. Feleségemnél most láthatóan magasabb lettem! :) Mókás!
2012. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval ha rendszert viszek az életembe, akkor növök?
2012. febr. 24. 23:09
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, és igaz, már nem most született a gyermeked, de gratulálok hozzá.:)))
2012. febr. 24. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!