Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan tüsszentenem kell,...

Állandóan tüsszentenem kell, de nem tudok és ettől könnyezek és minden bajom van (? )

Figyelt kérdés

Csütörtök óta meg vagyok fázva, tegnaptól elég rossz a helyzet:S Az orrom állandóan folyik, amit még el tudnék viselni, de iszonyatosan könnyeznek a szemeim. És a legrosszabb, hogy kb 3 percenként rámjön a tüsszentés (csak inger), de egyszerűen egy nap kb 2x tüsszentek ténylegesen. Ettől még jobban könnyezek, meg már magában rossz érzés, hogy érzem a tüsszentést, de nem tudok:S


Elmentem orvoshoz, adott szemcseppet, orrsprét meg vmi allergia gyógyszert, mert azt mondta, akár az is lehet (sztem nem). De nem használnak és nagyon rossz:S


17,5/L


2012. febr. 25. 13:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!