Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok es allandoan...

17 eves vagyok es allandoan jonnek ki rajtam ujabb es ujabb anyajegyek. Ugye ez nem karos meg nem verzik, hamlik stb? nektek is surun jonnek ki uj anyajegyek?

Figyelt kérdés

amugy nagyon feher boru vagyok,szoke es kek szemu

koszonom a valaszokat elore is:)


2009. jún. 7. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem káros, csak figyelni kell őket. Tesóm, mióta csúnyán leégett Franciaországban, azóta van tele.

Én meg szinte mindig kenem magam 30 feletti napvédőkrémmel, mert nem szeretnék bajt.

2009. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menj el bőrgyógyászhoz. Ő pontosabb választ tud adni mint mi. Szövettant is vesz, hogy nincs-e rákos elváltozás. Ami ugye egy kisebb beavatkozással jár.. És mivel szőke vagy, és világosbőrű így nagyobb az esély rá, hogy valamilyen rossz elváltozás történik.

Tényleg, amint lehet menj el vele orvoshoz.

2009. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így önmagában nem feltétlenül veszélyes. rajtam egyébként most télen jelent meg egy csomó új anyajegy. addig sosem vettem észre, h új nőtt volna. 19/L
2009. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!