Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? 13 éves...

Mi lehet a bajom? 13 éves lány vagyok és ma alig kaptam délután óta levegőt!

Figyelt kérdés
Vagyis a számon veszem a levegőt és ilyen hangosan olyan mintha fulladoznék.Hőemelkedésem van, de nem fáj semmim csak most kezdet el fájni a fejem úgy,hogy beszúr a mellkhasam ha köhögök akkor is beszűr!Mit csináljak?Mi lehet a bajom?
2009. jún. 7. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Irány az ügyelet!!! Szüleid hol vannak ilyenkor?!
2009. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért most olvastam vissza.

Ja és azt akkartam írni,hogy DÉLUTÁN ÓTA NEHEZEN KAPOK LEVEGŐT!

Van valami köze a bronhitisznek (nem tudom,hogy kell leírni) mert picinek azzal voltam kórházba és a mai napig vissza szokott jöni télen (mondjuk ilyen még soha nem volt mint most)!

2009. jún. 7. 19:06
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem vagyok rosszul csak a fejem fáj egy kicsit.Meg a levegő!
2009. jún. 7. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A bronchitis hörghurut. Szerintem kicsi az esélye, hogy most összeszedd. Pont ezért kellene elmenned az ügyeletre, de sürgősen!
2009. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok eső miatt nagyon párás a levegő, ez okozhat légzési nehézséget.
2009. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem enek semmi köze a bronhitisznek vagyis semmi hasonló érzés nincs benne,de azért leírtam,hogy olyanom is volt.Akkor menjek dokihoz vagy ne?És akkor csak a levegő miatt van?Olyan rossz érzés még soha nem volt ilyen.És ha az orromon veszem akkor nem tudom a számon kifujni vagyis kitudom de úgy egyre gyorsabb lesz a légzésem és csak beszúr a mellkhasam.És köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2009. jún. 7. 19:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Anya csak azt mondja,hogy az orromon vegyem a levegőt,de ha ott veszem akkor begyorsul a légzésem és beszúr a mellkhasam erre azt mindta majdelmúlik.Ti mit gondoltok erről?Lehet ettől valami súlyosabb bajom vagy tényleg csak a levegő miatt van?
2009. jún. 7. 19:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Szüleid hol vannak, kicsilány?? ha légzési nehézségeid vannak, nekik kell szólni, nem laikusok válaszára várni egy weblapon!! amúgy elképzelhető, hogy asztmád van. a fejed meg az oxigénhiánytól fájhat. azonnal szólni egy felnőttnek és irány az ügyelet!!!
2009. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondom már leírtam anya mit mondott amit Te írtál (utolsó válaszoló) az előtt van hogy anya mit mondot.
2009. jún. 7. 19:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nehezen fújod ki a levegőt, az az asztmának az egyik tünete, szerintem minnél előbb menj orvoshoz. Sokszor a szülők nem veszik komolyan, mert nem is gondolják milyen súlyos lehet. Főleg később éjszaka rosszabodhat.
2009. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!