Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét előtt állok. Mit tehetné...

Műtét előtt állok. Mit tehetnék, hogy a lehető legkevésbé viseljen meg?

Figyelt kérdés
Március közepén lesz egy állcsont-műtétem, nyitott harapás miatt. A műtétet altatásban végzik, és utána 3-4 hétig össze lesz zárva a 2 fogsor, tehát no kaja, szívószálas táplálkozás. Van még pár hetem a beavatkozásig, és tippeket szeretnék, hogy mivel erősíthetném magam, hogy könnyebben túlvészeljem a gyógyulási időszakot?Táplálkozás, életmód, étrendkiegészítők, esetleg valami tisztító kúra, vagy bármi, amivel jót teszek magamnak? 20/l
2012. febr. 28. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ami még fontos lehet, hogy NAGYON fel fog dagadni az arcom, erre van esetleg valami praktika, hogy hogyan lehetne ezt az ödémásodást megelőzni? (hülye kifejezés, mert megelőzni nem lehet, de csökkenteni a mértékét, amennyire tudom).
2012. febr. 28. 18:21
 2/3 mmT ***** válasza:

:S lehet, h az orvosok nem nagyon fordulnak meg a GYIK-on. nem hiszem, h tudok okosat mondani. de a tisztító kúrának sztem ne most állj neki, mert az is megviseli a szervezetet. ha felszedsz pár kilót az se baj, mert valszeg fogyni fogsz a kórházban. a vitaminok jöhetnek, szükség lesz rájuk.


sok sikert a műtéthez!

2012. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. febr. 29. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!