Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék tenyérizzadás ellen?

Mit tehetnék tenyérizzadás ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, 16 éves lány vagyok. Pszichés eredetű, ezt már tudom. Nagyon izgulós vagyok és így jön ki rajtam. Bár még akkor is izzad, amikor egyedül vagyok itthon. Mindig. Nagyon idegesít már, félek hogy valaki megfogja a kezem, vagy hogy esetleg lesz barátom és nem tudom fogni a kezét, teljesen stresszben vagyok ez miatt. :(

Voltunk már orvosnál többször is, semmi bajom sincs.

Mit tehetnék ellene? Esetleg valami gyógyszer vagy akármi? Iszonyú nagy segítség lenne. :(


2012. febr. 23. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy másik ugyanilyen kérdésben,itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2645..


a válaszadó valami titokzatos Solutio Antisudorica-t emleget,ennek utánanézhetnél,bár ezzel együtt én is azt gondolom,hogy az idegesség,a stressz okozza.


Te magad írod: "...idegesít már..." meg hogy "...stresszben vagyok ez miatt..." szerintem az idegesség,a stressz lehet az oka.


Ja,nagyon fontos: nem vagyok se orvos,se pszichológus,semmi ilyesmi.


Megoldás:ha van esetleg szervi ok,ezt kideríteni(magas vérnyomás,akármi)...ha nincs,a lelki okot,szorongást,stb. leküzdeni,...erre vannak a pszichológusok...

2012. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!