Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez utalhat terhességre? Kérem...

Ez utalhat terhességre? Kérem segítsenek! Köszönöm=)

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdődőt valamikor este valamikor reggel valamikor egész nap hányingerem van. A kávé szagától is hányingerem van. Sokat járok pisilni és másfél hónapja a menszim is elmaradt. Mostanság sokat is eszem. Ami nálam nem szokás. Sokszor elis fáradóm hamar. Valamikor délután is lefekszem aludni.Körül néztem az inerneten és ezzek is utalhatnak terhességre..de én azért itt is szeretném tudni..előre is köszönöm a válaszukat:)
2009. jún. 7. 20:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
jaja utalhat arra:)
2009. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Körül néztem az inerneten és ezzek is utalhatnak terhességre.." --> Pontosan.


Biztosat azonban csak az orvos tud mondani! Szerintem keresse fel minél hamarabb!

2009. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen,utalhat.Nekem is így kezdödött:))
2009. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet. Az nem áll semmiből. De ha már másfél hónapja késik a menstruációd, akkor már kb.10 hetes vagy. (Ha úgy értetted, hogy másfél hónapja menstruáltál utoljára, akkor is 6 hetes.)

Ez már az ultrahangon is látszik. Csinálj tesztet, menj dokihoz.

2009. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
végyél tesztet, vagy látogasd meg a nődokit. Amúgy pusztán a menzesz kimaradása már elegendő indok, hát még a többi:)
2009. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Simán utalhat rá, menj el nőgyógyászodhoz, ő majd biztosat tud mondani, de lehet,h nem ártana előtte egy terhességi teszt...
2009. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Terhességi tesz és nődoki. Mást itt senki nem fog tudni mondani az állapotodról.
2009. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kamu...
2009. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
miért kamu?
2009. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valószínű arra gondolt a válaszoló, hogy nem másfél hónap, de 2 nap után a legtöbb ember tesztet csinálna.
2009. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!