Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez utalhat terhességre? Kérem...

Ez utalhat terhességre? Kérem segítsenek! Köszönöm=)

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdődőt valamikor este valamikor reggel valamikor egész nap hányingerem van. A kávé szagától is hányingerem van. Sokat járok pisilni és másfél hónapja a menszim is elmaradt. Mostanság sokat is eszem. Ami nálam nem szokás. Sokszor elis fáradóm hamar. Valamikor délután is lefekszem aludni.Körül néztem az inerneten és ezzek is utalhatnak terhességre..de én azért itt is szeretném tudni..előre is köszönöm a válaszukat:)
2009. jún. 7. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"másfél hónapja a menszim is elmaradt". Ebből már minden normális ember terhességre gyanakodna. De nem várna másfél hónapot. Főleg a hányinger .Én már egy hét után tudtam hogy terhes vagyok. Nem másfél hónap után!!!
2009. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Biztos hiányzott a felvilágosító óráról.
2009. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom h Márciusban volt utoljára..de én áprilisban voltam együtt a volt barátommal.!akkor is lehetek terhes ha nincs meg,nem?
2009. jún. 7. 23:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Természetesen. Mert ugye április óta nem jött meg. Ha minden igaz, akkor kb8-10 hetes terhes vagy.
2009. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem!Nagyon Szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget is!
2009. jún. 9. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!