Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szanaszét kokszoltam a...

K-Annál József kérdése:

Ha szanaszét kokszoltam a fejem nap mint nap adhatok vért? és ha adhatok valami vérszegénynek az izmos lesz utána?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak lesz egy kis vér az alkoholodban. :-)))
2012. febr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért tetted ezt a kérdést a mentális egészség kategóriába mert szerinted is kritikán aluli értelmi színvonalat képviselsz?:D
2012. febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ugye, te sem gondolod komolyan ezt a kérdést? :D
2012. febr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bánomisén ***** válasza:

16:31

Nálad a pont! XD


Kérdező, szerintem ne adj vért, inkább józanodj ki és maradj is úgy :-)

2012. febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De most komolyan :D
2012. febr. 29. 16:37
 6/14 bánomisén ***** válasza:

Kérdező, itt senki sem viccel. Momentán én totál komolyan gondoltam azt, hogy ne adj vért, mert szerintem el sem fogadják a vérellátóban.

Ha vért akarsz adni, legyél józan, hogy használható legyen a véred.

2012. febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát de attol nem lessz izmos a vérszegény ember? mert azt hallottam igen vagy hogy análisan is levehetem a vért
2012. febr. 29. 16:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Mindenki tudja,hogy így lesznek a kigyúrt emberek! Egyszer régen egy jól kigyúrta magát,aztán az ő véréből kapott egy másik,majd már ketten osztogatták az izmos vérüket,aztán már hárman,négyen,és így ment tovább-tovább. Szép lassan egyre több izmos ember lett.
2012. febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Komolyan ne adj... Egyrészt a vért általában bevizsgálják, így igen valószínű, hogy lebuknál, de ha véletlenül nem nézik ezeket belegondoltál te abba, hogy beteg emberek kapják azt a vért? Ha a véredben vannak gyógyszermaradványok kölcsönhatásba léphetnek a beteg által szedett szerekkel és meg is halhat az illető...
2012. febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És análisan levehetem a vért mert azt hallottam ha a seggembe szúrom a tűt lelehet venni?
2012. febr. 29. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!