Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Édesanyám tegnap rosszul lett...

Édesanyám tegnap rosszul lett a buszon. Tünetei: Alig kapott levegőt, kiszáradt a szája nagyon, vert a szíve, de nagyon, és teljesen spontán. Eddig nem törént vele hasonló. Ez mitől lehet? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Másnap elment dolgozni is, természetesen mit se törödve ezzel, de munkahelyén is rosszul lett, elment orvoshoz ( pszihiátria) és kapott 3féle gyógszert. pánikbetegségre kapta, de nem biztos hogy az abaja. Valóban tudom, hogy idegállapota nincs rendbe teljesen, de nem szeretném hogy bármi baja is essen. Mit tudnék tenni? Nagyon féltem!!!!!!!!!
2009. szept. 7. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

belgyogyászhoz kell vinni, vért vesznek és a legfontosabb hogy EKG-t csinálnak ha azon nem látni semmit valszeg csak pánik roham, ez is komoly, de erre jo bogyok vannak már..

irj majd mi lett.

sürgis

2009. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségnek tűnik, de ennek kimondása előtt nyilvánvalóan kell csinálni egy alapos belgyógyászati-kardiológiai vizsgálatot. Menjen a háziorvoshoz, ha ő nem talál semmit, gyógyszerrel kordában tartható. Ne izgulj, ő meg próbálja a problémáit megoldani!
2009. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magas vérnyomásban szenved. Azt mondja, ha felkel akkor szédül is, és ezt kihagytam bocsi,de nagyon szédült is közben a buszon is, és mikor mentek nagymamámmal orvoshoz akkor is, sőt még ebben a pillanatban is, amikor felkel az ágyból. és nem kért táppénzt, menni akar holnap is dolgozni, de nem akarom el engedni itthonról!
2009. szept. 7. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

És szedi rendesen a vérnyomásgyógyszerét? Szokta mérni? Holnapra lehet, hogy már teljesen jól lesz, ezt holnap elég eldönteni, hogy menjen-e dolgozni.

2.

2009. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!