Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vaspótlással visszanyerhetem...

Vaspótlással visszanyerhetem az "egészséges" bőrszínemet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vérszegény és vashiányos is vagyok,ennek következtében pedig hulla fehér is...de szó szerint.Volt már hogy utcán beszóltak hogy milyen fehér vagyok,sokszor megkérdezik hogy jól vagyok-e,a háziorvos egyenesen rohamot kap ha rám néz...most vas kúrám lesz vagy mi,a kérdésem az hogy visszakapom a bőrszínem? Szép egészséges színem volt,talán még kicsit barnább is mint az átlagnak,már el is felejtettem szinte hogy milyen voltam,régi fényképeken néztem magam és bőgni tudnék :( Nem hiszitek el,de nagyon kellemetlen :(
2012. márc. 1. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Mostmàr tudom mièrt vagyok èn is hulla sàpadt/fehér.

Ha a szervezedben pótlòdnak a hiànyos vitaminok, akkor igen, olyan leszel mint règen.

2012. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az "élőholtak" táborához... Én mindig is hófehérke voltam, de mióta babát várok, tényleg úgy nézek ki, mint egy vámpír. A vérképemből is látszik, a vas alsó értékének felét sikerült kimutatni a véremből. Mindezt úgy, hogy napi 2 vastablettát szedek :).

Ennél még kellemetlenebb, hogy sokszor szó szerint csillagokat látok, mint amikor a Tom & Jerry-ben fejbe verik egymást serpenyővel. Szóval én megértelek, és jobbulást kívánok!!

2012. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!