Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt?

Szerintetek mi történt?

Figyelt kérdés

Pár hete felvettem életem első magassarkú félcipőjét, és körülbelül 6-tól hajnal 4-ig hordtam. Lépcsőztem 4 emeletet oda vissza, aztán sétáltam 1-2 kilómétert egy bulihelyre, ahol egész éjjel táncoltam..

És azóta 2 lábujjam eszméletlenül fáj, ha mozgatom de viszont nincs feldagadva, nem lila mozgatni is tudom (csak fáj) Eltört? (Bár nem hiszem) vagy megrepedt esetleg tud rá valaki ajánlani hatásos módszert, amitől elmúlik?


2012. márc. 1. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább csak durván feltörhette a cipő....próbáld borogatni, de ha már több hete fáj, akkor talán érdemes lenne dokihoz menni, hátha mégis valami komolyabb
2012. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De még ha maximum megrepedt a csont, vagy valami.. felesleges elmennem mert begipszelni nem tudják.. Egyszer eltört a kislábujjam .. és mondták hogy nem tudjak vele mit csinálni. :D
2012. márc. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!