Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az unoktesóm (24/L) MDPV-t...

Az unoktesóm (24/L) MDPV-t szedett be, szorongásos rohamai vannak. Adhatok neki nyugtatót? 18/L

Figyelt kérdés
Buliban kb 5 körül orrba szívta, nem tudom mennyit. Most hányigere van, nagyon fél, nem tud aludni. Nagyon aggódom érte, mert egyébként is pánikbeteg.
2012. márc. 3. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugtatót szoktak adni, de én szakemberre bíznám. Sürgősségin ellátják őt, ne te próbáld meggyógyítani nem vagy orvos. Nem biztos, hogy csak nyugtatót kell kapnia.
2012. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz ha már ennyi esze van....
2012. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon fél a kórházaktól, és azt olvastam, hogy ezeket a betegeket zárt osztályra viszik 1-2 napra. Ettől nagyon megijedt, ezért gondolok arra, hogy csak rontanék a helyzeten.
2012. márc. 3. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
De azt gondolom tudod, hogy ha nem kap segítséget akkor mivel járhat az ilyen stimulánsoknak -mint az MDPV- a használata. Agyvérzés, szívinfarktus...
2012. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, esélyes, hogy pszichiátriára kerül, de hidd el, jobb lesz neki ott.

Van, akiknél súlyos gondokat idéz elő a drog.

2012. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a f****t kell minden szart beszednetek, most őszinén mért nem elég hogy leisszátok magatokat??? abból legalább másnap tuti rendbejöttök idióták

és mielött fennakadtok rajta : 15/F vagyok

2012. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó te mit magyarázol.azt hiszed iszol öcsém az olyan ku.rva gizda,az ivás rosszab mint bármi szar,majd ha egyszer beszedsz vaalmit és átélsz úgy egy bulit tesokám na akkor vakerálljál itt a 15 éveddel még kis s.zarfas.zú vagy,Ne ugass bele egy másik életformába melyről fingod nincsen.Mert az a baj,hogy a magadfajta csak a külsőségeket látja,hogy jaj ilyen rossz olyan rossz,ÉLD ÁT EGSZER APUKÁM,ÉLD ÁT A FÖLDÖNKÍVÜLISÉGET,AZ UTAZÁST AZ UNIVERZUMBA,azt a tudatállapotot amiben akkor vagy,na ennyi csumidázlak testvérem
2012. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na a pv tol tenyleg mas univerzumba kerulsz... Mekkora fityma voltal te utolso. Esetleg az mdma-tol, de a pvtol? Ugyan, attol max a 6 nap nem alvas utanni pszihozist kapod.
2013. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!