Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hy! Nem tudtok nekem küldeni...

Hy! Nem tudtok nekem küldeni egy orvosi igazolást? Ami be van scannelve. Találtam igazolást a neten de ott vagy nem jó a link vagy nem seedelt a torrent. Nagyon megköszönném!?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 18:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ha lehet akkor pecséttel :S
2012. márc. 3. 18:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy az okirathamisításért börtönbe is juthatsz?
2012. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz és kérj..

Ha meg nem adnak, akkor menj máshova. (Legális helyre persze.)

Ha ott sem adnak, akkor meg van az oka.

2012. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

18 fölött tényleg börtön jár érte! :D

amugy meg menj el majd dokihoz hétfőn általában ha kb semmi bajod akkor is kiir 2-3 napra miniumum :D (legalábbis nálunk:)

2012. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hülye, unatkozó 12 évesnek tűnsz. ha lógni támad kedved, legyen annyi ész és kreativitás benned, hogy nem a neten keresgélsz, hanem elintézed magad! menj el a dokihoz, igen, ez jó ötlet. sportolsz? jófej az edződ? kérj tőle kikérőt! legvégső esetben írj/írass magadnak, de akkor hívd is fel az iskolát, hogy xy ma nem tud bemenni, mert (...)

ha meg már lógsz, akkor kerüld a plázákat és nagyobb buszmegállókat/állomásokat, a legjobb ha kiszemelsz egy lakótelepi részt ami elég nagy ahoz, hogy elfoglald magad és csatangolj, de nem túl forgalmas. vigyél olvasnivalót, mert nagyon fogsz unatkozni - mármint ha egyedül lógsz.

és ne köszönj GYKen, ez egy személytelen, anonim oldal.

sok sikert, szükséged lesz rá.

amúgy ez pont az a formája azvokirathamisításnak, amit senki nem ellenőriz. én elit(nek mondott) gimnáziumba járok, mégsem érdekel senkit, hogy hogyan igazolod a hiányzást. a lényeg, hogy ne fuss össze "fontosabb" személlyel, és maradj mozgásban.

2012. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Te milyen 12-évesről beszélsz? xD am meg nem is nekem kéne maradjunk már annyiban :D
2012. márc. 4. 07:23
 7/13 anonim ***** válasza:

rólad, kiscsillag. a stílusod alapján 12-14 éves vagy. ha ennél több, akkor megeszem a..á, nem, úgysem.

ja, tudom, az egyik barátnődnek (:

2012. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is jöhet xD
2012. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
barátnőm? xD nem ^^ de ha van vmi bajod élőben lebeszélhetjük ^^ de az volt az utolsó hogy írni tudsz.Am meg már nem kell xD van
2012. márc. 20. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:

"de ha van vmi

bajod élőben lebeszélhetjük ^^ " úristen, megfenyegetett a gyakorikérdéseken egy igazolásért kuncsorgó kiskamasz..pedig még a válaszom is hasznos volt. ha élőben szeretnéd lebeszélni, szeretettel várlak. gondolom arra gondoltál, hogy összefutunk és elmondjuk a véleményünket egy ital mellett. ez esetben írj privátot. ha tényleg fenyegetésnek szántad, akkor bocs, de röhögnöm kell. ha így értetted, és volna kedved találkozni..tudodmit, akkor is írj..

2012. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!