Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzett már valaki ilyet?

Érzett már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Néha hirtelen szívdobogás érzésem van,de csak pár másodpercig és olyankor a torkomban is furcsa érzés van.Sajnos nem is tudom megfogalmazni az érzést,de mintha a szívem felugrana a torkomba.És mindezt alap helyzetekben,tehát amikor egyáltalán nem vagyok izgalomnak kitéve.Tavaly voltam kardiológián,mindent rendben találtak,de engem ez akkor is megijeszt!
2012. márc. 5. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is elő szokott fordulni ilyen. Sőt olyankor mindig úgy érzem, hogy köhögnöm kell. Közben nagyon gyorsan ver a szívem. De ez tényleg csak ritkán fordul elő, általában akkor ha hirtelen lehajolok, hirtelen mozdulatot csinálok, de van hogy csak alaphelyzetben. Gyorsan el is múlik utána. Én sem tudom mitől lehet ez, sosem kérdeztem meg orvost. Valószínűleg egy kis ritmuszavar lehet, nem hinném hogy aggódni kell miatta, főleg ha te voltál is vizsgálaton és rendben volt minden. 28/N
2012. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Remélem tényleg csak én lihegem túl! :)

27/N

2012. márc. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!