Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érzett már valaki ilyet?...

Érzett már valaki ilyet? Beteges lenne? 21 F

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve néha úgy érzem mint aki nem is a saját testében él és mintha magamat látnám a való életben. Csak ilyen hogy gondolkodom és így mondom a nevemet és mintha nem is én lennék... nagyon furcsa érzés mintha más bőrébe bújtam volna és őt nézném...
2012. jan. 17. 21:45
 1/4 tetro ***** válasza:
én LSDztem párszor. szerintem tarts egy kis szünetet, mert már kezdesz pszichotikus lenni.
2012. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyet érezni, igazából elég régóta, szerintem gyerekkorom óta, de csak nagyon ritkán jön elő, néha olyankor, ha a tükörbe nézek. Újabban viszont más emberekkel kapcsolatban is előjön... nem tudom jól leírni, de mintha az az ember, aki mellett most állok, nem az lenne, mint aki mellett tegnap álltam... szóval olyan fura. 22L
2012. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is előfordult,és ahogy az előző irja leggyakrabban akkor mikor a tükörbe néztem és merengtem azon,hogy vajon téllen én vagyok-e saját magam,és nagyonfurcsa érzés.
2012. jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint normális vagyok:) Lehet azért van ez amúgy mert sokat változtak körülöttem dolgok és mintha még a régi énemben élnék és nem szoktam volna még meg. (fogyás, házalakítás, új iskola, barátnő, barátok, szokások, jogosítvány változott tehát elég sok szerintem)
2012. jan. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!