Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Láb-körömgombára valami...

Láb-körömgombára valami megfizethető és hatásos krém?

Figyelt kérdés
Igazából fel se tűnt meg egy ideig nem is tudtam hogy mitől ilyen fura a lábkörmöm (csak a kisujjamon) de mikor rájöttem hogy gomba sajnos akkor se foglalkoztam vele igazán..szóval évek óta megvan, milyen hamar tűnne el? Mivel kéne kennem ami hatásos is?
2012. márc. 5. 23:26
 1/4 anonim válasza:
Borgyogyaszhoz kell elmenned, kulso kenceken kivul antibiotikumot is fel fog irni, amit be kell szedned.
2012. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Jól írja az első válaszadó, el kell menni orvoshoz. Az a helyzet, hogy több fajta gomba létezik és ezeket más-más módon kell kezelni, valamint az okot is meg kell találni.A gombás megbetegedések mögött, szervi problémák is állhatnak, nem csak fertőzés útján kapható el. A bőrgyógyász mintát vesz, kitenyészti laborban és így a már ismert fajta ellen írja fel a gyógyszert ill ecsetelőt.Házilag a szódabikarbóna oldat segíthet, a lúgos környezetet egyetlen gomba sem viseli el sokáig.Ezt természetesen nem azért írtam, hogy nem muszáj elmenned dokihoz.:D
2012. márc. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tenyésztenek, de tovább megyek, még csak meg sem nézik közelről. Rápillant a doki és már írja is fel a -szerinte - megfelelő gyógyszert. Aztán vagy segít vagy nem.
2016. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Lehet, hogy így van de szerintem ezt orvosa válogatja. Természetesen egy jó doki ránézésre is felismerhet egy körömgombát és adhat rá gyógyszert. Az, hogy vagy segít, vagy nem, elég durva nem gondolod? Ilyent én is tudok mondani.:D
2016. febr. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!