Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van időd enni a munkahelyeden...

Van időd enni a munkahelyeden bármikor, amikor csak éhes vagy?

Figyelt kérdés
Én gyorsétteremben dolgozom,20 percünk van,hogy együnk valamit.Akkor éppen jól lakok,de utána állandóan éhezem.Vitaminhiányom lett,a körmöm elkezdett törni,a hajam is hullik,az arcom meg tiszt pattanás lett :( Egyre jobban el vagyok keseredve.Meg olvastam,hogy az orvosok is azt mondják,hogy az embernek legalább 3 óránként ennie kell,úgy egészséges.Én meg is szoktam,hogy naponta sokszor eszek,de keveset,nem egyszer telezabálom magam.43 kg vagyok,sajnos elég gyors az anyagcserém,és állandóan éhes vagyok.De nem vagyok vékony,mivel alacsony is vagyok(152 cm)ez még ideális súly.De most nagyon szenvedek minden nap,mire estére hazamegyek,alig van erőm az éhségtől,hányingerem is van,és inkább nem is eszek sokat,meg sokan ezért híznak el nem?Mit tegyek?Van olyan munkahely,ahol nem kell éheznie az embernek?
2012. márc. 6. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor van nálam is,hogy alig várom,hogy hazaérjek olyan éhes vagyok.A munkahelyemen ha akarok ehetek többször is,de csak a megszabott szünetekben.Van reggeli és ebéd idő.Vannak 10 perces szünetek.Ilyenkor ha akarok ehetek.De úgy hogy én most éhes vagyok és eszem,nem lehet.Csak a szünetben.
2012. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hol dolgozol,hogy vannak 10 perces szünetek?Nekem az is elég lenne,hogy ne haljak éhen.Csak nem tanár vagy egy suliba?:)
2012. márc. 6. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tanár.Egy elektronikai cégnél dolgozom mint operator.(Angliában)

Nincs sok szünetünk.Reggel van 15 perc reggeli.Majd 10.30-kor 5 perc,majd 1 órakor fél óra ebédszünet.Utána 3.30kor van 10 perc.Ha éhes vagyok,ilyenkor ehetek.Még csokit sem lehet bevinni a termelési helyre,sőt üdítőt sem.Viszont nincs korlátozva hogy hányszor megyek ki inni vizet vagy a wc-re..

2012. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!