Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vérnyomás? (HELP)

Magas vérnyomás? (HELP)

Figyelt kérdés
Azzal van problémám, hogy általános orvosi vizsgálaton túl magas a vérnyomásom. Mérhetetlen. De ha itthon mérem tökéletes, mostis 124/76. És nem tudok mit kezdeni magammal orvosnál, mert ott izgulok:S és ahoz, hogy én tudjak menni szakmára ott is normálisnak kell lennie vérnyomásomnak, de így nemjó:S szerencsére, az orvos kevesebbet írt be, de ez így nemmehet örökké. Hogyan oldhatnám meg ezt a problémát, hogy ott is nyugodt maradjak?:(
2012. márc. 7. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne igyál kávét mert a koffein felviszi a vérnyomásod.

Igyál meg egy feles pálinkát az lehúzza a vérnyomást meg oldja a stresszt. csak túlzásba ne vidd a stresszoldást! :D

Máshogy sehogy... De mitől vagy ideges?? Az orvos is ember. beszélgess vele pár mondatot. mond el neki ezt és utána nem leszel ideges.

2012. márc. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából úgy nem látszik, hogy ideges vagyok xD csak a vérnyomásom szökik magasba>.< Kávézni egyáltalán nem kávézok meg semmi energia ital. Pálinkára gondoltam énis :D
2012. márc. 8. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehér köpeny effektus. Mindenki idegesebb az orvosnál. De ha ott tényleg mérhetetlenül magas, akkor azzal is kezdeni kell valamit. Gyógyszer, sport, meditáció, nyugtató mozdulatok hatásosak lehetek.
2012. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!