Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente véres köpet. Mi lehet?

Reggelente véres köpet. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok , és 2 napja reggel feltűnt , hogy alvás után fura ízt érzek a számban , úgyhogy kimentem , hogy beleköpjek a csapba és lássam van-e valami. Első nap csak ilyen sötétes volt kicsit a köpés , ma reggel viszont tisztán látszott , hogy véres. Napközbe köhögés után , és más helyzetekbe se véres a köpetem , csak ébredés után , akkoris egyszer köpök , aztán el is múlik. Mindig nyitott szájjal alszok , és meg is vagyok fázva , de aggódok , hogy lehet valami komoly a probléma. Ha valaki tud valamit segítsen a tanácsával kérem!

2012. márc. 8. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz
2012. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy az orrod vérzik esténként vagy ha eddig köhögtél akkor lehet megrepedt egy kis hajszálér és attól. Áttalában magától elmúlik.
2012. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem harmadszorra fordult elő,ma reggel 9 órakor lesz a vizsgálat itt a házi orvosnál.Elkezdett fájni a mandulám is bal oldalon,szerintem én is megvagyok fázva.Amúgy mindenféleképpen menj el te is dokihoz,mert nekem is ezek voltak a tüneteim.Vagy lehet szerintem gyomorpobléma vagy tüdőprobléma.Szurkolok neked,hogy ne legyen semmi komoly..:)


16/L

2012. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből mi lett? Előfordul még azóta? Nekem olyan havonta 1-2szer fordul elő ugyanez! Reggel fura íz, köpök és véres... Nem köhögök meg semmi, de ez így reggel előjön. Aggódom.
2013. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fejlemény? Nekem is ilyen vagy 2 éve.
2019. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emiatt engem elküldtek gyomortükrözésre is, de ott sem találtak semmit. Azt gondolom most, hogy fogínyvérzés lehetett, mert fogmosáskor néha vérzett az ínyem. Mostanában nem fordult elő. A kiszáradt orr nyálkahártya is vérezhet.
2019. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!