Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék (nem sokat)?...

Hogy fogyhatnék (nem sokat)? :/13/l

Figyelt kérdés

158cm magas 55kg súlyú vagyok.

Sportolok: Szertorna, Futás, Lovaglás, Biciklizés, Fogathajtás, ill. a testnevelés órák aktív részvevője vagyok.

Napi 1200-1500Kcal viszek be kb.

nem iszok üdítőt csak vizet!

nem ettem kb. 5-6 éve gyors étteremben, csak itthoni kajákat eszek (mindent mi termesztünk)

heti 6 edzésem van.

hétfő-szer

kedd-lovaglás/hajtás, futás, bicikli

szerda-szer

csütörtök-ua. mint kedd

péntek-szer,nép tánc

szombat-amihez épp kedvem van

vasárnap-pihenő.

Nyártól akarok járni kondi terembe.

És mielőtt bárki mondaná, hogy milyen szemetek a szüleim, hogy ezt mind csináltatják velem, elmondom hogy mindet önszántamból csinálom és ők is mondják hogy vissza vehetnék, de nem akarok!

És a tanulás rovására sem megy mert 4,7 az átlagom =)

Szóval olyan 4-5 kg-ot szeretnék fogyni.

Mivel érhetném ezt el?


2012. márc. 8. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
itt a válasz:
2012. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Acai a plusz kilók ellen Fogyjon le könnyen, megerőltetés nélkül, természetes módon. hyperslim.eu/_Acai_berry

Utolsó fogyási kísérleted Van rá nyolc heted, hogy egy életre megold a súlyproblémádat? LefogyniDeOkosan.hu/Tuti-Fogyas

Thomas Sabo Webáruház Ingyenes szállítás 1 munkanap alatt + ajándék minden rendeléshez! www.serebro.hu"

Mármint ezek?

Nem én ezekben nem hiszek

2012. márc. 8. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
neked nem kell fogynod. de ha annyira szeretnél, akkor annyit tudsz tenni, hogy kicsit kevesebbet eszel, nem nasizol, nem eszel csokit. Jobbat nem tudok mondani, hiszen annyit sportolsz, hogy az már valami :D.
2012. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem eszek édességet csak ha valami buli van 2-3 hetente 1×
2012. márc. 8. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
(3. vagyok) hmm. akkor nem tudom hogy min kéne változtatnod. valószínuleg semmin. így vagy jó , ahogy vagy. majd kinovod, nincs is rajtad felesleg, 4 kiló az semmi. ;)
2012. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Háát..szer tornánál az sokat számít.. :(

De ma nem tudok menni felkenődtem tesin a falra.. :O

Hát nem szép? [link]

2012. márc. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!