Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem javul az aranyerem?

Miért nem javul az aranyerem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és aranyerem van.2 hete! Csak a családom tud róla, mert szerintem elég ciki!:$ Naponta kétszer bekenem repanorral, de nem használ.A műtéttől meg félek...Már megpróbáltam "visszanyomni", akkor egy kis ideig jobb, de kb 10 perc után újra fáj!:( Mit csináljak?
2012. márc. 10. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne nyomogasd! Sétálni kell sokat, és minél kevesebbet ülni. Egyébként meg ha nem használ a gyógyszer, úgyis műtét lesz belőle, de egy ismerősömnek már csinálták és azt mondta, semmiség.
2012. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáljál ki más kenőcsöt is, esetleg kúpot, nem lehet az olyan nagy, hogy ne hozza rendbe. Egyél sok almát, hogy a székletedet lazítsa, mert, ha az nagyon kemény akkor kenheted akár milyen kenőccsel.
2012. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igen, akkor majd elmegyek valahova. A műtét az biztos nem..!félek!Inkább még eszek almát is.(pedig nem nagyon szeretem)És majd meglátom mi lesz.:D
2012. márc. 10. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Mastu kúp segített.

Fontos, hogy tartsd nagyon tisztán, minden székelés után mosd át langyos vízzel. Figyelj arra, hogy ne ülj le hideg helyre. Kamillás ülőfürdő is sokat segíthet.

2012. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!