Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után aranyerem lett.2...

Szülés után aranyerem lett.2 hónapja kezelem, de nem javul. Van még ami segíthet?

Figyelt kérdés

Már kipróbáltam minden krémet és kúpot, amit csak lehet szoptatás alatt, de semmi nem segít. Sőt! Amikor bekentem mindig nagyon erős égető, csípő érzés volt, bármit is próbáltam.

Van esetleg valami homeopátiás szer vagy egyéb olyan krém, ami segíthet? Csak mert így minden szoptatás egy kínszenvedés, mert nem tudok ülni a fájdalomtól, rettentően kivagyok már.:(


2009. aug. 18. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szülés alatt jött ki az aranyerem. MASTU kupot és krémet használtam , amitől 2 hét alatt rendbe jött. Sokszor lemostam naponta a területet , utána krémeztem. Lehet kamillával is borogatni és a körömvirág krém is jó szokott lenni. A szoptatást pedig fekve csináld !

Egyébként nekem is égő érzésem volt a kenőcstől , de egy idő után elmult.

2009. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A homeopátia nekem sokat segített. Nézz körül itt:


[link]

2009. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj nagyon sokat feküdni, ha sokat rámolászol, sétafikálsz, jobban megtelik vérrel, aztán az üléstől, sétálástól mégjobban kidörzsölődik. Használd a javasolt medicinát és két napig próbálj csak akkor felkelni, ha muszáj. Továbbá a vécén hamar végezd el a dolgod, nem jó sokat ott ücsörögni, még jobban kijön az aranyér. A székelés megkönnyítésére pedig a rostban, joghurtban dús táplálkozás a legjobb. Jobbulást!
2009. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

FLP Aloe Vera Gelly

Tuti megoldja a gondodat (tapasztalat), ami marad, azt meg fel tudod használni sebekre, égésekre és más háztartási balesetekre.

2009. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha fáj, ne szoptass ülve, inkább fekve szerintem.

2009. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem könnyű, mert babám mellett nappal lehetetlenség lepihenni, folyton törődést igényel, sokat sír és rengeteg a házi meló is. Ráadásul nagy, formátlan melleim vannak és e miatt nem tudunk fekve szopizni, pedig már mindent próbáltam. :( De remélem lesz valami ami beválik.
2009. aug. 18. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy (jó!) proktológust (nekik ez a szakterületük), nekem felírt egy olyan gyógyszeres kúpot (azt úgy állítják össze a gyógyszertárban), amitől két hét alatt teljesen rendbe jött. Ha bp-i vagy, keress emilen, tudom ajánlani az illetőt, ráadásul TB-s alapon rendel, én is úgy mentem hozzá...
2009. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!