Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzasztó másnaposság. Mit...

Borzasztó másnaposság. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Mostanában mikor elmegyünk inni a barátaimmal és jól felöntünk a garatra, akkor a másnaposság borzasztó. Végig szoktam hányni az egész másnapot, a végén már csak epét. Nagyon rossz. Ha iszok akár egy korty vizet azt is biztos hogy 10 percen belül kihányom, vagy ha eszek piritost például akkor azt is. Az egyetlen megoldás ilyenkor az szokott lenni, hogy alszok kb délután 4-5 óráig és utána már tudok enni meg inni. De ezt nem mindig tudom megtenni mert menni kell az egyetemre gyak-ra... Valaki valami megoldást tud? (azon kívül, hogy nem kéne annyira sokat igyak hogy így nézzek ki másnap)

Például mit lenne érdemes ennem, innom..

F/19


2012. márc. 11. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
ne igyál...
2012. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
najó, komolyra fordítva. tehát a másnaposság az tulajdonképpen az alkohol vízhajtó hatásának köszönhető vízhiányos állapot. találd ki a többit.
2012. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál minden nap!
2012. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a sok víz fogyasztás segít és az alvás,bár így is szédülök,úgyhogy csak 2nap múlva érzem magam normálisan:)
2012. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.R.tórium válasza:

Ivás előtt vacsorázz be rendesen.

Ne igyál csak egyfajtát, ha lehet, minőségit.

Az utolsó amit megiszol, az minimum fél liter kóla legyen.

Könnyebb lesz a másnap.

Igyál sokat avíz is jó, de jobb a cukros ital.Ha birsz egyél is.

Reggel egy savlekötő jól jöhet egy kis fájdalomcsillapítóval.

2012. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!