Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatásai lehetnek az...

Milyen hatásai lehetnek az italba kevert drogoknak?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor elvetettük a sújkot, 3.5 deci feletti vodkát ittunk meg a haverjaimmal fejenként, van pár rész amire nem emlékszem. 1-én másnapos voltam nagyon, el is döntöttem, hogy nem kell több ilyen. A szemem még ma is nagyon karikás volt, ezért feltételezte anyukám, hogy biztos kevertek valamit az italomba. Nade ebbe a világba nem túl drága az ilyesmi, hogy csak úgy kevergessék?
2012. jan. 2. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

a hatása ugyan olyan, csak a felszívódási ideje más (lassabb)


de szerintem nem volt abba semmi, csak ugye gondolom nem vagytok nagy alkoholisták, így nem is bírjátok annyira

2012. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Két haverral voltam, ők szoktak sörözgetni meg ilyesmi, én viszont nem ittam június óta semmit. :)
2012. jan. 2. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor szoktak drogot keverni az italodba, ha meg akarnak erőszakolni többnyire.. a lányokat szokták így elkábítani, de ez nagyon ritka. Szal nem kell aggódni.

Diszkóban voltatok? Figyelted a poharad? Mondjuk nem hisze, hogy nagyon emlékeznél. :D

Ha sokan vannak körülötted, akkor mindig tartsd a kezed a pohár tetején és akkor nem kell ezen gondolkoznod másnap. :D:D

2012. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem voltunk semmi ilyesféle helyen, esetleg kocsmába, de nem rémlik nekem az ilyesmi :)
2012. jan. 2. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól írod, nem osztogatják ingyen.
2012. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ma egyre gyakrabban használják arra is, hogy lenyúlják a pénzedet. Nekem többször volt, hogy egy darabig emlékeztem, utána meg filmszakadás. Másnap hiányzott a pénzem és nem másnapos voltam, csak kicsit kába. Onnan tudom, hogy biztos ez volt, mert a zsebemben mindig szokott maradni apró, ha buliból hazamegyek. na most semmi nem volt. Ma már a fiúk is veszélyben vannak ez ügyben.
2012. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apukámnak is belekevertek valamit a pezsgőjébe szilveszterkor és olyanokat kiabált hogy jönnek a rozmaringok és mindenki menjen fedezékbe.. másnap nem emlékezett semmire és nem volt másnapos.. csak hiányzott 40.000FT-jaxd
2012. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek az italába ginát kevertek,epilepsziás roham szerűsége lett tőle...ki kellett hívni a mentőket

Kb nem emlékszik semmire az estéből,utána még napokig rosszul érezte magát

2013. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!