Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségpénztári kártya?!...

Egészségpénztári kártya?! Kérdés lent!

Figyelt kérdés
szóval van apukámnak ilyen kártyája, elég sok pénzt van már rajta, fogorvosnál elfogadják, és pont holnap megyek oda. én kedvezményezett vagyok? vagy csak ha ő erről nyilatkozott? vagy automatikusan, mivel családtag vagyok?
2012. márc. 11. 23:36
 1/2 A kérdező kommentje:
ja, és elmúltam 18!
2012. márc. 11. 23:38
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedet a "most"-hoz képest tegnapelőtt tetted fel, tehát, ha "holnap mész fogdokihoz" akkor az tegnap volt, így a válasz valószínű elkésett, de másnak talán segítségére lehet.

"Szolgáltatásra jogosultak: A vonatkozó törvény szerint a Pénztártag az egyéni egészségszámlája terhére igényelheti közeli hozzátartozója (házastárs, szülők, nagyszülők, GYERMEKEK, unokák stb.) és élettársa részére is a Pénztár szolgáltatásait, amennyiben őket bejelenti szolgáltatásra jogosultként. A vonatkozó törvény alapján anyós/após, unokatestvér, nagynéni/nagybácsi, sógor(nő) NEM lehet szolgáltatásra jogosult. Amennyiben belépéskor nem jelölt meg szolgáltatásra jogosultat, vagy változtatni szeretne a megjelölt személyeken, ezt a Szolgáltatásra jogosultak bejelentő nyomtatványon teheti meg."

2012. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!