Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha a...

Miért van az, hogy néha a semmiből rám jön ilyen enyhe rosszul lét?

Figyelt kérdés
Ma is úgy éreztem mintha gyenge lennék és nehezebben kapok levegőt, de haza jöttem és elmúlt. Ilyenkor egyből a nyakamnál elkezdem nézni a pulzusomat és csomószor a bal karomon figyelem az ereimet hogy van-e benne vér mert mindig attol félek hogy a szívemmel van valami gond. Ez akkor kezdődött amikor munkába ittam energia italt és otthon nem tudtam aludni tőle, azt hittem magas a vérnyomásom és bementem a kórházba. Ott vettek vért meg néztek ekg-t és az ég világon semmit nem találtak. Régebben sose voltak ilyen gondjaim mint most. mindig makk egészséges voltam és a megfázáson meg enyhe lázon kívül semmi más nem volt. Létezik olyan dolog hogy hülye vagyok és csak be képzelem magamnak?
2012. márc. 12. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet a stressztől, de egy kivizsgálás nem árt.
2012. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá tennék hogy, itthon teljesen nyugodt vagyok ha csak nem ebszélem be magamnak ezt meg azt, ha haverokkal vagyok akkor is minden más. Ha kocsma buliba vagyok akkor meg semmi probléma :D Csak én olyan típus vagyok ha valami megtörtént akkor félek hogy megint megfog. Pl tegnap leesett a vércukrom a kevés táplálék és nehéz testi megerőltetés miatt. És nem akarom ezt megint.
2012. márc. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!