Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon pikkelysömör lehet?...

Wcsaba kérdése:

Ez vajon pikkelysömör lehet? Tarkómon és a homlok környékén feltűnt egy száraz rész amely nagyon viszket és hámlik régebben voltam ekcémás de az más jellegű volt.

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban még orvos sem állít fel diagnózist, úgyhogy szerintem menj el bőrgyógyászatra.
2012. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy elfogok de kiváncsi vagyok hogy vajon mi lehet a bajom.
2012. márc. 12. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma is, de seborrhea is...
2012. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pikkelysömör is egyfajta ekcéma. Több gondot fordíts a belső szervek működésére.
2012. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hodási mihály válasza:
ez nem igaz virus okozza van rá egy nagyon erös gyogyszeres kezelés de csak akkor ha már van gyereked és már nem akarsz többet nagyon kikésziti a májat ha fiu vagy akkor a spermákat stb de ezt majd a börgyogyász elmodja nekem is van a könyökemen 5cm motanába akarok vele emenni dokihoz ezeket azért irom mert utánna érdeklöttem komolyabban
2017. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!