Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó házi tünetmentesítés...

Valami jó házi tünetmentesítés pikkelysömörre?

Figyelt kérdés
Nagyon elfoglalt vagyok, még orvoshoz sincs elmenni gyógyszerért. Nincs valami tipp?

2012. márc. 9. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthonra szerezzél egy UV-B lámpát. Amúgy meg szerintem ne hagyd ki a dokit, mert sok jó kis kenőcsöt felírnak, és én nem egy helyen tünetmentes lettem.
2012. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valóban nem jó kihagyni a dokit, de minden 3 havonta vissza kéne menni, de nem tudok. Ő meg nem érti meg. Mindig elkezd kiabálni, úgy hogy kedven sincs visszamenni. Van egy másik orvos a környéken, de ő meg nem tud magyarul :S... szóval maradok itthon :(

Mellesleg köszi a tippet.

2012. márc. 10. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Most itt a nyár! napoztasd a tested, mert jót tesz neki.
2012. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WFox válasza:
Psorioderm Termékcsalád. Sampon, testápoló, krém, tusfürdő. Nekem ezek váltak/válnak be. Sajnos elég sokba kerülnek, de megéri, persze ehhez szinte napi rendszeres használat kell. Azért engem is érdekelnének hasonló, olcsóbb megoldások.
2012. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!