Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felvidítana valaki?

Felvidítana valaki?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam, körübelül a sírás határán. Nem tudom mit tegyek. Űrt érzek a lelkeben és fáj a szívem. Az a furcsak hogy különöseb oka nincs, csak az a baj hogy minden felseleges már. Semmi sem számít, hiszen minek is. Semminek sincsen értelme. Elfáradtam. Gyenge vagyok nem arakom már folytatni. Nem nekem való. Vesztettem.
2012. márc. 12. 20:51
 1/5 anonim válasza:
arról beszélz hogy meg akarsz halni?
2012. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt nem lehet...
2012. márc. 12. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz privit hogy mi a baj, megpróbálok segíteni
2012. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Take it easy my friend. Ez néha előfordul. Ok nélkül is. Néha én is érzek így, egy könyv aztán szunya orvosolja a helyzetet. Ha fül kell, nekem mondhatod :)
2012. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legkellemesebb állapot. Sőt! A legszerencsésebb. Mert, amikor rosszabb már nem lehet, elkezd jobb lenni. Emlékszem 89' ben, mikor zöld határon menekültem, két ország,(két világ?) közt félúton, várandósan, egy váltás ruhával a hátamon, és aktuálisan semmim sem volt. Ha valaki tudja, hogy mi az a semmi. Se munkád, se pénzed, se otthonod és még hazád sincs. Ballagtam keresztül éjféltájt egy erdőben, valahol a Nyírségben, elállt az eső, és én olyan boldog, nyugodt, szabad és kiegyensúlyozott sem azelőtt sem azóta soha nem voltam. Bandukoltam és mázsás kövek potyogtak rólam. Amikor nincs veszítenivalód már, akkor már nincs mihez ragaszkodni. Amikor már minden mindegy, akkor már szabad vagy.
2012. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!