Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, valaki felvidítana?

Figyelt kérdés

sziasztok 20 éves srác vagyok és szerintem lassan depressziós, nincsen senkim és talán nem is lesz, állítólag egy helyes srác vagyok és nem csak rokonok mondták

de a lányok felém se néznek, az utcán senki nem néz rám mintha valami bűnöző lennék, egy lány se közeledik felém senki nem akar megismerni engem ... nem értem.. biztos velem van a baj de ez így nagyon rossz, látni másokat hogy milyen boldogok, nem vagyok irigy ember, de szeretnék végre én is valakit, nem értem miért érdemlem ezt..


2011. ápr. 7. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

régebben én is meg voltam győződve róla hogy sose lesz barátom mert nem vagyok olyan mint a lányok nagy része:nem sminkelem magam, nem csak a ruhák érdekelnek

de lett:)

2011. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nem néznek rád,mert depisen viselkedsz és ez látszik rajatd,jobban szeretik a vicces, mosolygós embereket.Én is depis vagyok,de mégis sokat mosolygok,na meg tudod dinka is lenni, hisz nem kell mindenkinek tudnia h. lelkileg nem vagyok túl jól.

Menj el sportolni,az segít levezetni a feszültséget.Önbizalom gyanánt esetleg rakj ki magadról egy képet társkeresőn és nézd meg a hatást.

2011. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Senki sem szórakoztató központ. Amíg mástól várod a boldogságot, nem fog változni a helyzeted.

Az ember nem akarja senki keserűségét magára venni önként, a tiedet sem. A boldogságban viszont szívesen osztoznak...

2011. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van! Már kezdem elveszteni a maradék önbizalmam is. Ha tényleg jó lennék akkor, hogy hogy nem volt még senkim? Egy lány
2011. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia. Nagyon depis vagy és ez nem jó. Meg kell tanulnod boldognak lenni egyedül. Fel kell építened magadat újra, és akkor fogsz egy jó társat tudni bevonzani. Így nehéz ha ennyire sugárzod magadból a kétségbeesett szerencsecsomagot! Így egy ugyanilyen depis lányt fogsz majd találni...

Önmagadat úgy tudod felépíteni, hogy elkezdesz egészen apró icipici dolgokat csinálni amik örömet okoznak. Töltsd azzal a szabadidőd, hogy megnézd mit szeretsz mitől leszel boldog. Aztán minél többmindent találsz, annál nagyobb dolgokkal próbálkozz. Keress magadnak hobbit stb. Ahhoz, hogy kapj, először adnod kell. Mosolyogj az emberekre az utcán stb.

Ha nincsenek barátaid akkor valamit nem jól csinálsz, gondold végig mi lehet az.

Ha van egy kis pénzed javaslom az agykontroll tanfolyamot, nagyon hasznos, szerintem a depressziódat megtanulod kezelni...

2011. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!!En csaj vagyok es hat hidd el a csajok vakok,nemismerlek,nemlattalak,de szerintem van benned ertekes dolog,marcsak ahogy a leveled olvasom!!Nekeseredj el,jon majd az magatol!!!En meg mindig csalodok,de nem adom fel!!Tudod neha azt mondom barcsak sose ismertem volna meg a ferfi nemet,de ilyenkor arra gondolok,h jobbat erdemlek es,h majd jon a nagy o!!Szoval ne add fel!Amugy meg a mai fiatal csajok tobbsege,mar maga se tudja,h mit akar!!En drukkolok neked!!Addig is eld az eleted!!!
2011. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Átlagos is vagyok, ami elég nagy hátrány , szerintem.

Ja és én lány vagyok. De úgy vettem észre, hogy mivel nem vagyok egy tömegcikk (lásd:szolizott bőr,agyonsminkelt arc,magassarkú miniszoknya stb..) Akkor észresem vesznek. És ez sajnos sok fiúra igaz. Bár én megtanultam magam úgy ahogy (még nem tökéletes- de fejlesztem!) elfogadni, de még így sem akarnak nagyon észrevenni:) IGazából mostmár akkor nem tudom mi baj van:D. De nem érdekel már, hidegen hagy az egész.

2011. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!