Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torokgyulladáskor mindig...

Torokgyulladáskor mindig piros a torok?

Figyelt kérdés

Múlthét szerda óta iszonyatosan fáj a torkom, szorít, ég, este/éjjel lázam is van. Orrfolyás, tüsszögés nincs, néha köhögök. Viszont a torkom egyáltalán nem piros, én is megnéztem, mások is. Ha be van gyulladva, mindenképp piros? Nincs pofám elmenni a háziorvoshoz, pedig már nagyon kéne valami rá, de félek, hogy azt fogja hinni, csak lógni akarok, és így még gyógyszert sem fog adni. Mi lehet ez? Elmenjek az orvoshoz? Félek tőle kicsit. Köszi!

18L


2012. márc. 12. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

"Nincs pofám elmenni a háziorvoshoz,"

Hát legyen.

Ha tényleg beteg vagy, mitől félsz?

2012. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem mindig piros.
2012. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy én nem értek ehhez, és nem tudtam egyáltalán, hogy létezik-e, hogy nem piros, mégis fáj. Nem akarom, hogy elzavarjon.
2012. márc. 12. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha tényleg beteg vagy, lázad is van/volt, folyik az orrod, akkor beteg vagy, el kell menni, nem fog elküldeni. Pláne,18 évesen már nem ahhoz a korosztályhoz tartozol, amelyik így akarja lóvá tenni a dokit, aki mellesleg nem hülye, átlát ő a szitán:)
2012. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem folyik sem az orrom, se nem tüsszögök, köhögni is csak ritkán kell :/ De lázam volt, és nagyon fáj egyébként.
2012. márc. 12. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor elnéztem, de a lényegen nem változtat. ha szarul vagy, menj.
2012. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké :)
2012. márc. 13. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!