Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HASMENÉS, SOS! (? )

HASMENÉS, SOS! (? )

Figyelt kérdés

Vasárnap keresztelésen voltam, ott elég jót ebédeltem, akkor még minden rendben volt, egészen hétfő hajnalig, amikor egyszerre csak hasmenésem lett, amihez hányás és hasi fájdalom társult. Hétfő délelőtt elég sokszor, mintegy 8-10 alkalommal székeltem. A fájdalom és a hányás szerencsére hétfő délelőtt abbamaradt, de a székletem azóta se normalizálódott. Teljesen vizes az állaga, és a hasam úgy fortyog egész nap, mintha egy vulkán működne bennem. Ma banánt, levset, joghurtot, sajtos pogácsát ettem, és megittam egy nagy palck ásványvizet.

Mégis mi lehet ez?


2012. márc. 13. 19:32
 1/8 anonim válasza:

valamelyik étel nem volt friss!

ha nem múlik el holnapra,menj el az orvoshoz,mert ki is száradhatsz

2012. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mennyi vizet igyak? És az evészettel vegyek vissza, az jót tenne?
2012. márc. 13. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem éppen a legjobb ételekkel próbálkoztál, a leves, joghurt nem biztos, hogy nyugtatja a beleket.

Először is: aminek ki kell jönni, azt hagyni kell...

Másodszor: diétázz 1-2 napig (azaz sóban, vízben főtt krumpli, üres tea, keksz, ásványvíz).

Nem ártana valamilyen gyomor-bélrendszer fertőtlenítő, hasfogó: pl. Normaflore, szén tbl, gyógyszertárban ajánlanak sok félét.

Ha nem múlik, akkor orvos... (1-2 nap alatt nagyrészt lezajlik, holnapra lényegesen kevesebbet kellene menni, ha csak egy egyszerű gyomorrontás).

2012. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 13. 20:06
 5/8 anonim válasza:
na jobban vagy ?
2012. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, minden a régi, minden kellemetlenség elmúlt!
2012. márc. 14. 21:12
 7/8 anonim válasza:
és mi vált be? vagy csak elmúlt?
2012. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vigyáztam arra, hogy mit eszem, és sok folyadékot ittam.

Te talán doki vagy, vagy annak tanulsz, esetleg neked is volt szerencséd ilyesmihez, hogy ilyen frankó tanácsokat tudtál adni?

2012. márc. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!